FortunaLive

UNL

Про Компанію

Лотерея «Фортуна LIVE» є державною лотереєю тото (надалі - лотерея), що проводиться на території України з метою поповнення державного бюджету. Назва Лотереї англійською мовою «Фортуна LIVE».
Територія розповсюдження Лотереї через Інтернет не обмежується.
Принцип Лотереї полягає у вгадуванні випадкових результатів подій у різних видах професійних та/або аматорських змагань (реальних і/або віртуальних) і отримання призу, який визначається на основі і у відповідності з цими Умовами, Програмою тиражу, результатами подій, коефіцієнтами, визначеними Оператором для відповідного результату, та іншими правилами і обставинами, які враховуються Оператором, відповідно до Умов проведення Лотереї.
Проведення лотереї здійснює підприємство з 100% іноземними інвестиціями "Українська Національна Лотерея" (далі - Оператор), ідентифікаційний код 24940541, місцезнаходження: Україна, Київ, вул. Саксаганського, 119. Інтернет сайт Оператора - http://www.lottery.com.ua.
Лотерею розповсюджує ТОВ "СТАРБЕТ".
Лотерея поширюється на території України як через мережу розповсюдження розповсюджувачів, так і Оператором самостійно. Лотерея не проводиться, у тому числі не поширюється на тимчасово окупованій території України, відповідно до вимог Закону України «Про створення вільної економічної зони «Крим» і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України».