FortunaLive

UNL
fllogo_reg_ua

Виведення коштів

Виведення коштів
УВАГА! Для зняття коштів з рахунку потрібно завчасно проконтролювати наявність заповнених паспортних даних у Вашому акаунті! (див. "Умови Лотереї")
Виведення коштів на банківську карту проводиться через платіжну систему "INTERKASSA". Система має високий рівень безпеки, що гарантує збереження Вашого рахунку і даних. 
Для виведення коштів з ігрового рахунку Вам необхідно зробити всього декілька кліків:
1. Перейти у розділ «Поповнення балансу» (у верхній частині сайту);
2. Підрозділ «Керування балансом» / «Виведення коштів»;
3. Натиснути кнопку «Виведення коштів»;
4. У вікні, що відкриється, вказати номер карти і суму, яку бажаєте вивести;
5. Натиснути «Продовжити» - щоб підтвердити своє рішення.
Мінімальна сума для виведення - 50 грн.
З повагою, Support Team!

Вказати свої паспортні дані!

Вкажіть свої паспортні дані!
Це робиться задля Вашої безпеки. Ви зможете отримати виграші тільки при наявності посвідчення особи.
Якщо Ви не надали свої паспортні дані під час реєстрації на сайті, то вони будуть необхідні під час зробленого запиту про виведення грошових коштів з рахунку. Вам необхідно відправити на [email protected] скан копію паспорту з адреси електронної пошти, яка була вказана при реєстрації, або ж відправити фото/селфі зі сторінками паспорта, якщо лист буде написано Вами з якоїсь причини з іншої ел.пошти.
(скан копия водійських прав або паспорт перша і друга сторінка і сторінка з реєстрацією)
Дані дії необхідні для ідентифікації Вас як власника ігрового рахунку та запобігання неправомірного заволодіння Вашими коштами третіми особами за підробленими документами і недостовірною інформацією.
З повагою, Support Team!

Надати особисті дані!

Надати особисті дані
Одна з умов користування нашими продуктами — надання Вами вірних особистих даних. Вашими грошима розпоряджаються майже так само, як це роблять в банку. Нам потрібно знати Ваше ім'я, прізвище і адресу Вашого місця проживання. Надаючи свою дату народження, Ви підтверджуєте, що досягли повноліття, тож маєте право користуватися послугами fortunalive.com.ua. Нам важливо мати Вашу дійсну адресу електронної пошти, тому що у випадку, якщо Ви забудете пароль або будете мати бажання отримувати від нас повідомлення, ми встановимо з Вами зв'язок саме за допомогою електронної пошти.
Особисті дані документів, які підтверджують Вашу особу, просимо надавати на [email protected]
(скан копія водійських прав або паспорт перша, друга сторінка і сторінка з реєстрацією)
Після надання скан копіі або фото документів, Ваш запит буде внесений у базу і система автоматично повідомить Вас - коли дані будуть введені у Ваш аккаунт.
З повагою, Support Team!

Як зареєструватися на сайті?

Для реєстрації на нашому сайті увійдіть у розділ «Реєстрація» (кнопка «Реєстрація» в верхньому правому кутку). Будь ласка, будьте уважні і врахуйте вимоги реєстрації, щоб уникнути проблем. Рекомендуємо спочатку ознайомитися з нашими правилами користування в розділі «Умови Лотереї».
Для реєстрації Вам знадобиться ввести ім'я користувача, адрес електронної пошти та пароль на вкладці «Деталі користувача» та персональну інформацію на відповідній вкладці.

З повагою, Support Team!

Де знайти свій ID?

Ви можете бачити номер свого аккаунту (ID) в верхній частині екрану під ім'ям користувача або на своїй сторінці «Інформація користувача» (щоб її відкрити, натисніть кнопку «Аккаунт» в верхній частині екрану, закладка «Персональна інформація»).

З повагою, Support Team!

Зобов'язання при реєстрації на сайті?

Немає. Реєстрація ніяким чином не накладає на Вас зобов'язання, наприклад, вона не зобов'язує вас регулярно робити депозити або певну кількість ставок. Тим не менш, реєструючись, Ви приймаєте наші "Умови Лотереї".
З повагою, Support Team!

Необхідність реєстрації!

Реєстрація на сайті fortunalive.com.ua потрібна, щоб отримати можливість користуватися всіма нашими продуктами. Реєстрація дає Вам право безкоштовно відкрити аккаунт на fortunalive.com.ua, не беручи на себе ніяких зобов'язань. Аккаунт дозволить керувати Вашими ставками та особистими даними. Поклавши гроші на рахунок, Ви зможете також робити ставки на справжні гроші.
З повагою, Support Team!

Змінити свої особисті дані після реєстрації?

Просимо врахувати, що Ви не зможете змінити основні дані, такі як ім'я, прізвище, дата народження, валюта Вашого рахунку на fortunalive.com.ua або настройки країни. Серйозність і надійність - головні пріоритети fortunalive.com.ua. Однак Ви зможете змінювати інші дані після реєстрації. В особливих випадках, наприклад, якщо були введені неправильні дані і т. д., Fortunalive.com.ua перевірить і прийме зроблені Вами зміни основних даних при наданні Вами відповідних підтверджуючих документів.
Завжди раді допомогти, в рішенні Вашого питання - Support Team!